Dodaj komentarz

4 komentarzy do "Chemtrails Trucizna na niebie Popatrz niebo Geoinżynieria"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Stefan
Gość

Skoro Ziemia jest płaska , nie ma kosmosu, tylko kopuła nad nami i ponad kopułą wody, nie kosmos tylko wody, to skąd się biorą meteory i kratery uderzeniowe po nich?? Skoro niby nie przedstawiono modelu heliocentrycznego to czemu nie przedstawiono modelu płaskiej Ziemi i nie dotarto na kraniec Ziemi czy do kopuły? Ten starszy pan to ogrodnik przez większość życia, więc nic dziwnego, że wierzy także w opryski od samolotów chemitrailsy no bo się boi o swoje rośliny. To przecież logiczne!

Zbohjed
Gość

Zapewniam Cię drogi Stefanie, że w duszy Sandźiego nie goszczą strach i smutek, a i Ziemia nie jest wirującą kulką, tak jak i Ty nie jesteś tylko ciałem fizycznym złożonym z armi komórek..

Stefan
Gość

Hehehe wirującą kulkę to ty masz w mózgownicy. Skąd się biorą meteoryty, kratery, kuliste gwiazdy co? Typowy płaskoziemca incel co nazywa planetę wirującą kulką. Żałosne.

Zbohjed
Gość

Jest 21 wiek – co Ty Stefan taki zacofany jesteś – są poznane metody materializacji materii z energii, więc meteor może być przez coś nad naszymi głowami materializowany, potem przelatuje przez linię Karmana, zostaje na nim po tym ślad i uderza w powierzchnię robiąc krater. Kuliste gwiazdy wyglądają często w dużym zbliżeniu bardziej jak obłok gazu. Na twoim miejscu zastanowiłbym się raczej nad słowami Platona, że “prawdy ludziom powiedzieć nie można”, bo łatwowierność to zaleta pod warunkiem, że nie ma się do czynienia z kłamcami i oszustami.

wpDiscuz