Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Barblo
Barblo
4 lat temu

Ja od innej strony tzn. opowiem co myślę o politykach, otóż to jest agentura bo oni służą wielu panom czyli są sprzedajnymi dziwkami. Uczciwy człowiek i polityk służy państwu i komuś godnemu dajmy w pracy – szef. A politycy służą Watykanowi, syjonistom, korporacjom, agenturze, tylko nie państwu udają że coś robią jak drogi czy inne pierdoły, a pracy nie załatwiają ludziom tylko ogłupiają zajmują się programowaniem gojów czyli ogłupianiem i zarażaniem wirusami które niszczą przez media itd. Mają gówno w głowach Jezus, Maryja, sex, przemoc itd. Są przeważnie grubi i głupi oczywiście jak wejdą do chlewu i żreją z koryta… Czytaj więcej »

yerry
yerry
4 lat temu

Słowianie się nie kłócili i nie skupiali uwagi na trupach, ale jednak przegrali z chrześcijaństwem, czyli było coś z nimi nie tak. nie mieli mocy i nie mieli ochrony sił wyższych.

Zbohjed
Zbohjed
4 lat temu
Reply to  yerry

Drzewidzi zrobili błąd zachowując najwyższe zrozumienie tylko w swoim kręgu. Słońcochwał właśnie to odkręca.

Wojciech
Wojciech
4 lat temu

Polecam filmik na YouTube Jan Taratajcio – „Dlaczego Watykan kontroluje świat”. Dla świadomych i przebudzonych norma dla owieczek jak zawsze szok i sprzeciw. Szkoda że nic nie mówi o prawach logosu. Pytanie do JSM co sądzicie o muzyce w częstotliwości 432 Hz . Pozdrawiam JSM.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
× Napisz na WhatsApp JSM