Dodaj komentarz

4 komentarzy do "Chrześcijaństwo To Religia Śmierci! Chrześcijanie Przeznaczeni Na Śmierć Przez Jahwe!"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Barblo
Gość
Ja od innej strony tzn. opowiem co myślę o politykach, otóż to jest agentura bo oni służą wielu panom czyli są sprzedajnymi dziwkami. Uczciwy człowiek i polityk służy państwu i komuś godnemu dajmy w pracy – szef. A politycy służą Watykanowi, syjonistom, korporacjom, agenturze, tylko nie państwu udają że coś robią jak drogi czy inne pierdoły, a pracy nie załatwiają ludziom tylko ogłupiają zajmują się programowaniem gojów czyli ogłupianiem i zarażaniem wirusami które niszczą przez media itd. Mają gówno w głowach Jezus, Maryja, sex, przemoc itd. Są przeważnie grubi i głupi oczywiście jak wejdą do chlewu i żreją z koryta… Czytaj więcej »
yerry
Gość

Słowianie się nie kłócili i nie skupiali uwagi na trupach, ale jednak przegrali z chrześcijaństwem, czyli było coś z nimi nie tak. nie mieli mocy i nie mieli ochrony sił wyższych.

Zbohjed
Gość

Drzewidzi zrobili błąd zachowując najwyższe zrozumienie tylko w swoim kręgu. Słońcochwał właśnie to odkręca.

Wojciech
Gość

Polecam filmik na YouTube Jan Taratajcio – “Dlaczego Watykan kontroluje świat”. Dla świadomych i przebudzonych norma dla owieczek jak zawsze szok i sprzeciw. Szkoda że nic nie mówi o prawach logosu. Pytanie do JSM co sądzicie o muzyce w częstotliwości 432 Hz . Pozdrawiam JSM.

wpDiscuz