Dodaj komentarz

7 komentarzy do "Era JSM – Wykonanie i kompozycja Władca Lehji Sanjaya – Muzyka JSM – ANTYREPTI_ANTYWIRUSOWA"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Ewelina
Gość

Witam! Czy w centrali JSM wszystko w porządku? Pytam, bo chyba nigdy nie było tak długiej przerwy w pojawianiu się kolejnych filmów. Pozdrawiam!

New order of barbarians
Gość

Dokladnie chyba was nie zwineli sukinsyny?

Andrzej
Gość

Sami się zwineli, dlatego dali tak dużo filmów tydzień temu, to było na pożegnanie, to był ich łabędzi śpiew, a tytuł ostatniego filmu, czyli muzyka jsm pod tytułem: Era jsm był wymowny, oznaczał po prostu koniec ery jsm.

Zbohjed
Gość
Długa przerwa w filmach, to może wkleję tekst do przeczytania o wywoływaniu i hamowaniu chorób – specjalnie dla agentów, bo JSM się orientuje w tej materii – a agenci przecież wiadomo, że czytają. “Czlowiek przyszlosci. Przez wiele lat pracowałem niezwykle intensywnie, nie mając zbytnio czasu na jedzenie. Gdy przyjeżdżałem po skończeniu do domu, to siadałem wygodnie myśląc , wreszcie mam spokój. Oglądałem zadowolony telewizje, rozprężony i zaczynałem chorować. Najczęściej chwytało mnie zaziębienie albo grypa na tygodnie. Mówiono, ogólne osłabienie organizmu i się waliło. Po którymś razie wpadłem na pomysł, by nie siadać i się nie mazgaić, by odpocząć, ale by… Czytaj więcej »
Andrzej
Gość

To koniec jsm, więcej info na Facebooku, na profilu Jasna Strona Monty Pythona

Dobrosułka
Gość

Nie można wciąż rzucać perly dla świń. Kto czyta niech zrozumie.

Astom
Gość

Czy ktoś z JSM mógłby napisać co się dzieje? Nie pojawiają się nowe filmy a z tego wynika że coś jest nie tak.

wpDiscuz