Dodaj komentarz

8 komentarzy do "Gość specjalny z Żagania Sanmirja Posłanka JSM – część 2 – Logos – Prawa Życia – Demonologia"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Shatsoo Yanky
Gość
Na wyłączenie natręctwa myślowego polecam: 1) Metodę Silvy – liczenie od 100 do 0 – co 1. sekundę. Jeśli pojawi się myśl – liczenie od nowa. albo 2) Słuchawki na uszy – “Trening autogenny Schulza”. oraz 3) Aurum Metallicum 10MK (złoto homeopatyczne działające na mental – dokładnie ta wysoka potencja, po 6 granulek pod język) – działa natychmiast. Daje wolność od natrętnej obręczy myślowej. Spływa błogostan i równowaga wewnętrzna. WAŻNE! Aurum Metallicum 10MK chroni przed Mind Control.
Artorias
Gość

Ta pani jest numer 1 formą żeńską jak was odwiedziła wysoka wiedza, zgadza się z wami. I widać że czuję Logosa oraz wie do czego służą narządy rodne. Pozdrawiam centralę dzisiaj na facebook wrzucę kolejne nauki lekarzy niezależnych pokazujące że seks niszczy ciało , umysł i tworzy wiele chorób psychicznych dlatego orki są tak opętane i piszą takie wstrętne komentarze

Radomił
Gość

Czemu ta Pani ma na szyji krzyż, symbol matrycy repti?????

Tomek
Gość
W pewnym momencie swojego życia zdałem sobie sprawę, że przebywanie w tu i teraz z bliskim mi człowiekiem (albo wieloma) jest tak naprawdę jedynym czego tak naprawdę pragnę. Chyba ceolowo zostałem wrzucony do takiej rodziny, gdzie nie było prawie ciepła – po to, zeby wytworzyć ogromną chęć i motywację dążenia do tego, aby w przyszłości stworzyć takie więzi z kimś. Pocieszające jest to, że mając te wiedzę można tworzyć takie krótkotrwałe więzi z ludźmi na ulicy (nawet cmentarniakami chwilowo, jeśli są akurat w miarę dobrym stanie) lub na odlęgłość z nieznajomymi. Dostrzegam w Sanjayi właśnię tę ojcowską energię – ciepłą i opiekunczą.… Czytaj więcej »
Tomek
Gość

przepraszam – E. Tolle ma/miał 3 filar cmentarny – jadł mięso – o drugim nie wiem.

Marek
Gość

Bardzo ciekawe Sanjaya przyrownal bieg do wachadla. Ja osobiscie nie biegam ale od dobrych kilku lat codziennie uczestnicze w treningach mlodziezy (biegi srednio-dystansowe). 99.5% biegaczy biega skipem c , ja nazywam to biciem sie glowie .Jest rowniez bardzo mala grupa ,wyjatki ktorzy biegaja skipem A ,maja to juz wrodzone. Nazywam takiego zawodnika antylopa ,biegaja przednim wachadlem.Tacy zawodnicy to szczegolny wyjatek,przy solidnym treninu czolowka wsrod biegaczy. Takie moje osobiste spotrzezenie.

wpDiscuz