Subscribe
Powiadom o
guest

5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ŁUKASZ
ŁUKASZ
5 lat temu

Nie daliście na plakat twarzy Wojtusia Cejrowskiego i Międlara to też agenci i to mocni. Są filmy o Wojtusiu a to nie Wojtuś tylko przebieraniec, odkrył się po słowach oddawać Szczecin Niemcom żaden Polak tak by nie powiedział nawet najgorsze degeneraty siedzące w wiezieniu, tylko wybraniec z plemienia wybrańców czosnkowych. No i Jezus mocno wspiera czy wierzy nie wiem ale mówi że wierzy. A Jacuś sieje nienawiść i robi zadymy choć ostatnio udaje dobrego o wiele za późno. A może o tej agentce czosnkowej G.M co pluje na ten nasz Bambustan ukochany bo do Lehji to dużo brakuje.

Mirmił
Mirmił
5 lat temu

Sandżaja tego się po Tobie nie spodziewałem – taneczne rytmy, ale jak tak możesz zaskakiwać to wielka prośba o więcej. Przypuszczam że ten utwór będzie częścią kolejnego albumu (jeśli w podobnej tonacji to super ;)?
Twoja muzyka idealnie nadaje się do słuchania w aucie a najlepiej jako przerwa pomiędzy Twoimi audycjami odtwarzanymi podczas jazdy.
Dzięki za to co robisz razem z ekipą JSM.
Pozdrawiam

Tomek
Tomek
5 lat temu

Super!! Kombinujesz i nie ograniczasz się do jednego stylu. Uwielbiam te dwa akcenty w refrenie, gdy tego słucham mam przed oczami ogromną, odbudowaną już i przebudzoną armię Lehicką, albo raczej ludzką – bo przecież nie tylko Śłowianie walczą o prawdę, cały pradawany gen na całym świecie chce się przebudzić, tak czuję . Aż chce się rosnąć w siłę dzięki Tobie i tej muzyce! Naprawdę rewelacja, pomimo, że nie jest to mój ulubiony styl – ten utwór jest fantastyczny.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
× Napisz na WhatsApp JSM