Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jerzy
Jerzy
4 miesięcy temu

O pozytywach JSMu nie będę pisał. Wszyscy zainteresowani je znają. Zwrócę uwagę na słabości. Największą słabością jest mały udział kobiet. Bez kobiet JSM nie rokuje płodności, urodzaju dzieci, potomków godnych mężczyzn i godnych kobiet. Bez kobiet nie będzie godnych rodzin. Bez kobiet JSM jest bezpłodny. Najzwyczajniej. Bez kobiet, albo z nielicznym udziałem kobiet, JSM nie rokuje na przyszłość. Nie ma królowej ani książąt. Ile dzieci urodziło się w JSMie? Sanjaya to król
Pierwszy Ostatni w dopiero powstałej dynastii Lehji?

Jeszcze nie poznałem.
Jeszcze nie poznałem.
4 miesięcy temu
Reply to  Jerzy

Zgadza się! Strach przed niegodnymi czynnościami nie tłumaczy unikania podstawy życia tj. “+” i “-“. Jeśli mężczyźni w JSM dorośli to powinni potrafić utrzymać swój stan WOLI i UMYSŁU pod kontrolą. Jeśli nie potrafią to znaczy, że jeszcze nie są gotowi. Żeńszcyny byłyby nie tylko przypływem energii dla JSM, bo przecież nie może istnieć światło bez ciemności, a dodatkowo byłyby próbą dla dojrzałości tam przebywających.

Jerzy
Jerzy
4 miesięcy temu
Reply to  Jerzy

Jeżeli w Polsce jest 10 godnych mężczyzn, to jest i 10 godnych kobiet. Jeżeli w Polsce jest 1000 godnych mężczyzn, to jest i 1000 godnych kobiet. Prawa statystyki są nieubłagane. No i są prawa równowagi. Stąd wynika, że niedomiaru kobiet w JSMie nie można tłumaczyć brakiem odpowiednich kobiet. A bez kobiet nie ma płodności. Czy JSM jest zgromadzeniem singli?

Zbohjed
Zbohjed
4 miesięcy temu
Reply to  Jerzy

Problemem jest nie brak żeńszczyn ale brak miliona takich mężczyzn jak Sanjaia. Na prawdę nie znacie opinii Adolfa H. o kobietach? Minusów JSM jest wiele, ale na dzień dzisiejszy dla poszukujących w naszym kraju chyba nie ma alternatywy – ariowie są spaleni – eddi słowianin ich 2 twarz to ukryty satanizm – litery edd – to 666, – anastazjowcy – nawet nie raczkują z jedną osadą, a Megre nie raczył nawet do Polszy przyjechać – ciekawe dlaczego?, – obemaniacy siedzą w ukryciu, czasami jakiś wypuści książkę i nic nie organizują, D.S. czeka na uaktywnienie, – zwolennicy atma-malika, Moji-ego i innych… Czytaj więcej »

Jerzy
Jerzy
4 miesięcy temu
Reply to  Zbohjed

Wiele się uczę o Sanjayi. To znakomity nauczyciel. Ale co to za król Lehji? Jego zgromadzenie składa się w zasadzie tylko z singli (męskich), a królestwo musi mieć mężczyzn, kobiety i dzieci. Niewielki zgromadzenie jego uczniów trudno nazwać królestwem. Lepiej sobie radzi męskie zgromadzenie, które opiera się na milionach cmentarnych, ale to inna bajka. Oni rządzą Polską cmentarną. A Sanjaya jaką ma szansę na królestwo godnych?

Jerzy
Jerzy
4 miesięcy temu
Reply to  Jerzy

Poprawa: wiele się uczę od Sanjayi

Zbohjed
Zbohjed
4 miesięcy temu
Reply to  Jerzy

Zacznij więc może uczyć się też od niego cierpliwości, bo to dłuuuuuuuuuuuuuugodystansowiec jest.