Dodaj komentarz

7 komentarzy do "Powrót Rodmira Hetmana JSM – Jak bronić się przed 5G?"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Jerzy
Gość

O pozytywach JSMu nie będę pisał. Wszyscy zainteresowani je znają. Zwrócę uwagę na słabości. Największą słabością jest mały udział kobiet. Bez kobiet JSM nie rokuje płodności, urodzaju dzieci, potomków godnych mężczyzn i godnych kobiet. Bez kobiet nie będzie godnych rodzin. Bez kobiet JSM jest bezpłodny. Najzwyczajniej. Bez kobiet, albo z nielicznym udziałem kobiet, JSM nie rokuje na przyszłość. Nie ma królowej ani książąt. Ile dzieci urodziło się w JSMie? Sanjaya to król
Pierwszy Ostatni w dopiero powstałej dynastii Lehji?

Jeszcze nie poznałem.
Gość

Zgadza się! Strach przed niegodnymi czynnościami nie tłumaczy unikania podstawy życia tj. “+” i “-“. Jeśli mężczyźni w JSM dorośli to powinni potrafić utrzymać swój stan WOLI i UMYSŁU pod kontrolą. Jeśli nie potrafią to znaczy, że jeszcze nie są gotowi. Żeńszcyny byłyby nie tylko przypływem energii dla JSM, bo przecież nie może istnieć światło bez ciemności, a dodatkowo byłyby próbą dla dojrzałości tam przebywających.

Jerzy
Gość

Jeżeli w Polsce jest 10 godnych mężczyzn, to jest i 10 godnych kobiet. Jeżeli w Polsce jest 1000 godnych mężczyzn, to jest i 1000 godnych kobiet. Prawa statystyki są nieubłagane. No i są prawa równowagi. Stąd wynika, że niedomiaru kobiet w JSMie nie można tłumaczyć brakiem odpowiednich kobiet. A bez kobiet nie ma płodności. Czy JSM jest zgromadzeniem singli?

Zbohjed
Gość
Problemem jest nie brak żeńszczyn ale brak miliona takich mężczyzn jak Sanjaia. Na prawdę nie znacie opinii Adolfa H. o kobietach? Minusów JSM jest wiele, ale na dzień dzisiejszy dla poszukujących w naszym kraju chyba nie ma alternatywy – ariowie są spaleni – eddi słowianin ich 2 twarz to ukryty satanizm – litery edd – to 666, – anastazjowcy – nawet nie raczkują z jedną osadą, a Megre nie raczył nawet do Polszy przyjechać – ciekawe dlaczego?, – obemaniacy siedzą w ukryciu, czasami jakiś wypuści książkę i nic nie organizują, D.S. czeka na uaktywnienie, – zwolennicy atma-malika, Moji-ego i innych… Czytaj więcej »
Jerzy
Gość

Wiele się uczę o Sanjayi. To znakomity nauczyciel. Ale co to za król Lehji? Jego zgromadzenie składa się w zasadzie tylko z singli (męskich), a królestwo musi mieć mężczyzn, kobiety i dzieci. Niewielki zgromadzenie jego uczniów trudno nazwać królestwem. Lepiej sobie radzi męskie zgromadzenie, które opiera się na milionach cmentarnych, ale to inna bajka. Oni rządzą Polską cmentarną. A Sanjaya jaką ma szansę na królestwo godnych?

Jerzy
Gość

Poprawa: wiele się uczę od Sanjayi

Zbohjed
Gość

Zacznij więc może uczyć się też od niego cierpliwości, bo to dłuuuuuuuuuuuuuugodystansowiec jest.

wpDiscuz