Subscribe
Powiadom o
guest

8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Krzesimir
Krzesimir
5 lat temu

Witan Sanjayę.Mam pytanie następujące .Interesuję się hermetyką. Czy Wprowadzenie do hermetyzmu Bardona jest bezpieczną literaturą bo mam pewne wątpliwości odnośnie np mantr.Co można spokojnie polecić początkującemu adeptowi.
Pozdrawiam
Krzesimir

Jedrek
Jedrek
5 lat temu

W mojej rodzinie raczej sie nie czepiaja niejedzenia miesa, najwyzej to pewnie mysla, ze mam obsesje bo staram sie zdrowiej jesc. Generalnie to mam wrazenie, ze jestem typowym odizolowanym odmiencem w rodzinie, i dobrze mi z tym, bo nie przekaze im takiej wiedzy, nikt by tego nie strawil.

Martin
Martin
5 lat temu

Witam
Najgorsze (tzn najlepsze) jest to Sanjaya masz we wszystkim racje. To jest masakra .Tak trzymac .
Pozdrawiam – Martin

Łukasz
Łukasz
5 lat temu

Rymowanka – z wrażenia i radości o mało nie połamałem sobie kości bo odkryłem sekret Boga i jedności oraz miłości i wyższej świadomości. Czyli zorientowałem się że bez miłości służe ciemności, a ten kto służy ciemności łamie sobie kości nie tylko z radości, więc należy wejść w pole miłości i jedności czyli wyższej świadomości. Bóg to miłość i wysoka świadomość w jednym czyli w jedności. Tak samo jak energia żeńska i męska tworzą nasze ciała fizyczne bo bez ich połączenia nie było by naszych ciał jak i ciał zwierząt oraz przedmiotów martwych. Tak jak podczas kontaktu seksualnego mężczyzna łączy się… Czytaj więcej »

Łukasz
Łukasz
5 lat temu

Demokracja +demoralizacja + dezinformacja = N.W.O = kreacja i realizacja oraz formacja demonów.

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
× Napisz na WhatsApp JSM