Dodaj komentarz

5 komentarzy do "Przyszedł Chrystus XXI wieku – Król Lehji Sanjaya ogłoszony Świętym – ŚWIADECTWA – Część 1"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Witomysł
Gość

Sanjaya jest i był świętym już od dawna. Ja o tym wiedziałem, ale nie wszyscy byli gotowi na tą wiedzę. Tak jak nie każdy wie, że prawdziwe imię Sanjayi to Jasna Strona Mocy. Władco i Królu Lehj Sanjaya! Prowadź nas, do światłości i poznania lepszego Ja. Niech moc Jasnej Strony Mocy zjednoczy wszystkich o ludzkiej duszy!

bogoslaw
Gość

Dla mnie to tez zadna niespodzianka.Kazdy film Krola [A obejrzalem wszystkie] To Arcydzielo prostoty i logicznego przekazania Wiedzy!-Jak i wsrod kompozycji muzycznych mozna znalesc prawdziwe Diamety!-Twoja pochodnia Krolu w tej piwnicy Logosu Nabrala Silniejszego Blasku!!! -Gadzi Gen z ssssssssssykiem przymruzyl slepia!!!-I pewno spreza sie do kolejnego ataku.A bedzie mu coraz trudniej Z Trzecim Poziomem Nie Ma Zartow.! Drzyjcie swiete farbowane lisy watykanskie!

mir
Gość

fajnie się przedstawiasz

siemomysł
Gość

O jakim czarnym kocie mowa w 20 minucie, przecież czarny kot to chowańiec sił zła, czarownic lucyfera szatana wiedzmy! Wyszła prawda, Sanjaya to nasienie diabła-lucyfera a jego moce pochodzą od Księcia Zła – niosącego światło, Lucyfera! Stąd i Jasność i Moc – od złego w istocie! OBUDŹCIE SIĘ ON WAS WYKORZYSTRUJE!

wpDiscuz