Subscribe
Powiadom o
guest

5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Stani
Stani
2 miesięcy temu

ONI mordują nie ludzi, nie naród polski, ale żałosnych debili. Czy takich szkoda? ONI mordują żałosnych sługusów upainy , a nie naród polski.Czy takich szkoda? ONI mordują żałosnych sługusów Ameryki, sługusów Unii. Czy takich szkoda?

Stani
Stani
2 miesięcy temu

Nie masz racji że Polacy nie chcą wojny. Polacy chcą wojny, bo nie byli by sługusami Upainy, gdyby nie chcieli wojny. Polacy chcą wojny. Nie wszyscy . Wiadomo, ale wiekszość. To są debile, a nie Polacy.

Stani
Stani
2 miesięcy temu

Decydenci z Warszawy nie są sługusami upainy, ale sługusy upainy to przeciętne polocki. Decydenci z Warszawy to to po prostu banderowcy.

Stani
Stani
2 miesięcy temu

Eeeeeeeeeee JSM! Ogladaliście kiedyś 15 Menschen mit Superkraften? Niezłe.

Swiatoslawa
Swiatoslawa
2 miesięcy temu

Masz racje Stani, Slowianie dali sie kompletnie oglupic i zniewolic przez Lucyferianski system i scierwomedia klamliwe. Patrze na ” polskie ” media i wszystko jest albo glupie, albo obrazliwe, albo klamliwe, a jesli pojawia sie prawdziwa informacja to znajdzie sie pod nia zawsze falszywa konkluzja. Wyglada to na zmasowana propagande z wosjkowo-wywiadowczymi zrodlami, aby zbiorowo pchnac nas do wojny. Chca Slowian zmielic w bratobojczej walce i na naszych trupach ustanowic powrot Meszjacha na czele szatanskiego NWO. Znalazlam ciekawy wpis na Hal Turner Radio Show: ” Kapitan Zatoki Perskiej 2023-04-03 19:22 „Wkrótce brzydkie oblicze amerykańskiej dominacji i śmierci zwróci się do wewnątrz. Jest… Czytaj więcej »

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
× Napisz na WhatsApp JSM