Subscribe
Powiadom o
guest

5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Stani
Stani
10 miesięcy temu

ONI mordują nie ludzi, nie naród polski, ale żałosnych debili. Czy takich szkoda? ONI mordują żałosnych sługusów upainy , a nie naród polski.Czy takich szkoda? ONI mordują żałosnych sługusów Ameryki, sługusów Unii. Czy takich szkoda?

Stani
Stani
10 miesięcy temu

Nie masz racji że Polacy nie chcą wojny. Polacy chcą wojny, bo nie byli by sługusami Upainy, gdyby nie chcieli wojny. Polacy chcą wojny. Nie wszyscy . Wiadomo, ale wiekszość. To są debile, a nie Polacy.

Stani
Stani
10 miesięcy temu

Decydenci z Warszawy nie są sługusami upainy, ale sługusy upainy to przeciętne polocki. Decydenci z Warszawy to to po prostu banderowcy.

Stani
Stani
10 miesięcy temu

Eeeeeeeeeee JSM! Ogladaliście kiedyś 15 Menschen mit Superkraften? Niezłe.

Swiatoslawa
Swiatoslawa
10 miesięcy temu

Masz racje Stani, Slowianie dali sie kompletnie oglupic i zniewolic przez Lucyferianski system i scierwomedia klamliwe. Patrze na ” polskie ” media i wszystko jest albo glupie, albo obrazliwe, albo klamliwe, a jesli pojawia sie prawdziwa informacja to znajdzie sie pod nia zawsze falszywa konkluzja. Wyglada to na zmasowana propagande z wosjkowo-wywiadowczymi zrodlami, aby zbiorowo pchnac nas do wojny. Chca Slowian zmielic w bratobojczej walce i na naszych trupach ustanowic powrot Meszjacha na czele szatanskiego NWO. Znalazlam ciekawy wpis na Hal Turner Radio Show: ” Kapitan Zatoki Perskiej 2023-04-03 19:22 „Wkrótce brzydkie oblicze amerykańskiej dominacji i śmierci zwróci się do wewnątrz. Jest… Czytaj więcej »

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
× Napisz na WhatsApp JSM