Dodaj komentarz

5 komentarzy do "Szkolnictwo to szkodnictwo! Jak oduczyciele-kapo produkują niewolników Systemu!"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
New order of barbarians
Gość

Bardzo dobry wyklad Sanjaya.
Do znaczenia slow dodam:
Historia .. his story ..
A do glupot wciskanych oprocz darwinizmu hell’o’centryzmu dodam najwazniejszy: dinosaurs. … jak konus while sie do glowy te glupote lyknie kazdy bullshut.

New order of barbarians
Gość

Sorry za literowki automatyczna korekta na smartphonie

New order of barbarians
Gość

Dla Milara zepheniah.eu why dinosaurs are the hoax w pdf. Dobre gdy odrzucimy wszystkie dodatki i otoczke chrzescijanska.

Andrzej
Gość

jeden z najlepszych filmów edukacyjnych JSM Sanjaya jesteś autentycznym Mędrcem Słowiańskim Wiedunem chylę czoła pozdrawiam centralę a Barmirowi gratuluję pokonania demonów i powrotu

Barblo
Gość
W kościołach w całej Polsce zbierali kasę na odbudowę katedry noter dame i nie tylko w Polsce czyli na odbudowie tej satanistycznej świątyni sporo zarobią. Byłem z grzeczności w tej trupiarni bo rodzinka się zjechała rodzinka przygłupów i degeneratów. A modlili się za osoby myślące czy wierzące w coś innego o ich nawrócenie. Jezus znowu gładzi wszystkie grzechy itd. Ryją berety w tych kościołach jak mogą i jeszcze programują na kody destrukcyjne – wszczepianie skryte nienawiści do ludzi innej wiary i do rosjan. W Polsce średniowiecze mocno się jeszcze trzyma na zachodzie już kościoła nie ma tylko utrzymywanie fikcji i… Czytaj więcej »
wpDiscuz