Dodaj komentarz

3 komentarzy do "Wiadomości JSM z kraju i ze świata – Czemu PiS wycofał się z przymusowych szczepień? Dlaczego J. Sanocki umarł? Szpitale to obozy zagłady!"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Kumir
Gość

Koronawirus to moze jakas reakcja ziemi lub wyzszego poziomu, przypominajaca atak przeciwcial w organizmie ludzkim. Jesli tak, to gady wiedza, ze ma ich to zniszczyc i chca to powstrzymac, wiec daja szczepionke o duzej skutecznosci przeciwdzialania budzeniu swiadomosci.

Ela
Gość
MILCZENIE “OWIEC” Kiedy zamknęli nam firmy, milczeliśmy. Kiedy zabronili oddychać świeżym powietrzem, milczeliśmy. Kiedy zamknęli szpitale przed chorymi, milczeliśmy. Skazali na śmierć przewlekle chorych. Zamknęli nam cmentarze. Zabraniają spotkań w święta. Zamknęli nasze dzieci w domach. Zamknęli seniorów. Zabronili odwiedzać w szpitalu krewnych i bliskich. Zabronili matkom dostępu do dziecka po porodzie. Zabronili rodzicom odwiedzać chore dzieci w szpitalach. Zakładamy dzieciom szmaty na twarz generując choroby i hamując rozwój mózgu. Niszczymy im psychikę zabraniając wychodzenia z domu do godz. 16ej, pozbawiając kontaktów z rówieśnikami, ucząc, że nie wolno zbliżać się do ludzi, nie wolno ich dotykać. Brak dotyku to zniszczenia… Czytaj więcej »
Tomi
Gość

Gdzie można posłuchać tego ładnego utworu Przedświt ?

wpDiscuz